Miecław Biały - Nie mamy czasu

"...Naszym świętym obowiązkiem, nałożonym przez naszych przodków, jest stawienie oporu wobec Wszystkiego, co obce i wrogie naszej kulturze, rasie oraz nacji. Jako prawowici właściciele tych ziem potrafimy myśleć samodzielnie, odczytując prawdziwe intencje ukryte między wierszami bandyckiej, żydowskiej nowomowy. Nikt nie jest nam w stanie wmówić, że zwyrodnienie jest czymś normalnym, że choroba leczy, a natura występuje przeciwko prawdziwej społeczności, bo właśnie ten model społeczeństwa, ze złamanym kręgosłupem tożsamości, narzucają nam okupanci. (...) jest wezwaniem do czynnego oporu żołnierzy idei ziemi i krwi. Organizujcie się, trenujcie, nie dajcie się zaszczuć przez ten system. Każda forma przemyślanego działania jest kroplą, która drąży kamień, każda inicjatywa, może przebudzić i przyciągnąć Twych braci do ruchu oporu. Odrzućcie to, co niszczy ciało i ducha, wybierzcie aktywizm w miejsce bierności i lenistwa, wspólnotę zamiast egoizmu, Etnonacjonalizm w miejsce uniwersalizmów i globalizmu, dbajcie o przyjaciół i rodziny. Niech zdradzieccy politycy nie będą pewni dni i godziny... Dzień Sznura nadchodzi!"

 

Nie mamy więcej czasu na to, byś był tylko deklaratywnym nacjonalistą, którego idea opiera się jedynie na wewnętrznym wyznaniu wiary w nacjonalizm, bez najmniejszego pokrycia w czynie. Każdy dzień może być znaczony twórczym działaniem i aktywnością, budującymi organiczne społeczeństwo oraz rozpalającym nacjonalizm w sercach rodaków.

Nie mamy więcej czasu na to, byś siedział przed komputerem bezproduktywnie marnując swój czas i dane Ci życie grając w idiotyczne gry, oglądając bzdurne filmiki, kolejne seriale odwracające uwagę od tego co najważniejsze i najcenniejsze, zamiast korzystać z Internetu w rozważny i konstruktywny sposób szerząc naszą ideę, choćby udostępniając relacje i artykuły ze Szturmu i autonom.pl itp. pod wpisami na portalach społecznościowych poczytnych mediów głównego nurtu, tak by dotrzeć do większej ilości ludzi nie będących nacjonalistami. Nie jest tajemnicą, że nasze kanały informacyjne docierają w 99% do nacjonalistów podczas gdy muszą docierać do szerszych mas.

Nie mamy więcej czasu na przyglądanie się jak marnujesz pieniądze na papierosy, alkohol, do niczego nie potrzebne gadżety. Na patrzenie jak wydajesz kilkaset złotych miesięcznie na absolutnie zbędne rzeczy, podczas gdy Twoja ekipa nie ma pieniędzy na materiały do działania, bądź Ty sam mógłbyś działać autonomicznie wykorzystując te środki właśnie w tym celu.

Nie mamy więcej czasu na skutki Twojego picia, palenia, ćpania czy śmieciowej diety gdy oddajesz swoje pieniądze, czas i zdrowie na coś co niszczy Ciebie samego i wszystkich wokół Ciebie. Na zniszczone tym całym ścierwem geny kolejnych pokoleń, które właśnie Ty przekażesz dalej za nic mając prawa eugeniki, dziedziczenia etc., przyglądając się na coraz bardziej cherlawe, fizycznie i intelektualnie skarlałe pokolenia Polaków.

Nie mamy więcej czasu na Twój brak woli i działania. Mądrość głosi powiedzenie, że chcący szuka sposobów, zaś ktoś kto nie chce zawsze znajdzie wymówkę. Słabość rodzi słabość, szczególnie w sercach tych jeszcze nie okrzepłych na szlaku idei ziemi i krwi, tych którzy dopiero na nią wkraczają. To co przyciąga to siła, jej blask, monumentalizm, dynamizm, aktywizm. Siła rozbudza wolę, daje motywację, podnieca i rozpala ogień w sercach, opromienia swym blaskiem tężyzny ducha, umysłu i ciała . Twórczy czyn niczym Swarogowy młot przekuwa iskrę myśli, którą tworzymy i spisujemy w stal prawdziwych działań i dokonań-wykuwa topór i tarczę dla narodu, naszą ofiarę złożoną na ołtarzu idei dla narodu polskiego, słowiańskiego szczepu, i całej Europy Ariów.

Nie mamy więcej czasu na Twoje polityczne kariery, marsze przez instytucje i inne zdradzieckie ruchy, pokazałeś już wiele razy, że w demoliberalnym kapitalistycznym systemie nie zdziałasz nic grając w ich klocki. Twoją drogą winna być ścieżka przez naród. Człowiek otoczony społeczeństwem, które go zna i szanuje za to co im już dał pracą u podstaw, walką o sprawiedliwość społeczną, ziemię i krew- może być głosem narodu o ile ten tak zadecyduje. Obecny system musi zostać zniszczony i wypalony do gołej ziemi, żadne reformy nie wchodzą w grę, jedynie rewolucyjne podejście jest w stanie zniszczyć raka.

Nie mamy więcej czasu na plugawienie własnej krwi używkami, pustką intelektualną i emocjonalną, fizycznym zwiotczeniem oraz na zabójstwo genetycznego dziedzictwa. Gdy hordy nomadów razem z liberalizmem i kulturowym marksizmem za pieniądze syjonistów depczą nasz kontynent i cywilizację-świadomość etnicznej spuścizny, dziedzictwa krwi nakłada na nas obowiązek zachowania jej  oraz polepszenia i rozwinięcia jej stanu. Bez względu na wszystko. Nasz kod DNA to droga do gwiazd.

Nie mamy więcej czasu na bezproduktywne przyglądanie się jak nasi bracia i siostry Polacy i Polki czołgają się od wypłaty do wypłaty z balastem kredytów, na ich pracę ponad ludzkie siły w warunkach uwłaczających ludzkiej godności za pieniądze, które są niemal jałmużną. W tej sytuacji mógłbyś reagować informując pracowników o przysługujących im prawach i piętnować wyzyskiwaczy w każdy możliwy sposób.

Nie mamy więcej czasu by patrzeć na to jak system wyzysku zabija małą przedsiębiorczość, jednoosobowe firmy pozbawiając Polaków świadczeń społecznych, takich którymi objęci są robotnicy, tym samym pozostawiając bez środków do życia w razie losowych wypadków, podczas gdy duże koncerny, molochy finansowe i korporacje ponadnarodowe przyjmowane są na złodziejskich zasadach. Dyktują warunki życia i polityki państwom oraz naciskają przy tym na sprowadzanie imigrantów jako taniej siły roboczej. W tej sytuacji mogłeś wdrażać postulaty solidaryzmu społecznego, narodowego syndykalizmu wypierając walkę klas z umysłów rodaków i stymulować do walki z systemem.

Nie mamy więcej czasu na cały współczesny świat, na konsumpcjonizm, liberalizm, hedonizm, nihilizm, zboczenia. Nie mamy już czasu na całą tą wspakulturę.

 

Nadszedł czas działania!

Ten czas, teraz w tym momencie, dzisiaj, jutro, nastał czas walki! Nastał czas powstania z letargu, oderwania się od bezczynu, potoku słów niepopartego działaniem. Nastał czas faktycznej rewolucji, idei czynu i działania, jedynie aktyw nas określa, jest wojną, starciem kultury ze wspakulturą, siły ze słabościami, fałszywych religii z tymi które wyrosły z naszej ziemi i krwi, jest bombą zrzuconą na liberalny świat, jest nabojem rozdzierającym ciało kapitalizmu, jest nożem i kijem które tną i łamią ciało marksizmu kulturowego. Jest ofiarą na ołtarzu naszych Bogów i przodków, ofiarą dla naszej krwi i najdroższej ziemi. 

Nadszedł czas wojny i my tą wojnę wygramy, nasza podświadomość instynktownie nam to podpowiada, dzięki temu nabieramy tempa, nikt już nie zatrzyma tego Szturmu, Szturmu na współczesny świat i jego skarlałą wizję naszego kontynentu. Czas największej bitwy zbliża się nieubłaganie.

A gdy już opadnie kurz.... Ujrzymy słońce, gorejącą swarzycę w której blasku na wietrze powiewać będą na sztandarach Celtyckie Krzyże poszarpane wojenną zawieruchą. Nad Polską wstanie słońce. Nad Europą wstanie słońce. Czarne Słońce.

"Stalowe serca-dumnych białych Bogów szczep. Przyzywamy tych, co prawem są i wiarą. Niechaj Perunowy młot znów grzmi, budząc odwagę w piersiach lwich. A Ci, co niosą ogień w mrok będą żyli w nieśmiertelnej chwale tworząc triumfu pieśń, Walecznych przodków dumną dramę w ręku dzierżąc piorun siny. Staniemy hufcem broniąc tej dziedziny. Naszym jasnym dzieciom przekażemy przyszłość w darze..."

 

           "Coraz Większy jest ten płomień, złotym pierścieniem otacza nasze dusze

                        Niechaj płonie wieczny ogień na znak zwycięstwa!"

 

Zwycięstwu Sława!

 

Miecław Biały

 

Cytaty:

Gammadion-od Zespołu i wydawcy/W imię przetrwania

Gontyna Kry-Wskrzeszając Dawny Płomień/Ignipoten