Relacja z Kampf der Nibelungen 2018

Kampf der Nibelungen 2018

W pewien weekend października 2013 roku 120 osób wzięło udział w wydarzeniu, które wcześniej było zupełnie nieznane. Zimna stal, napięte kable, rzędy krzeseł i profesjonalny system oświetlenia wypełniły salę. Odważni mężczyźni weszli do niej i rywalizowali w sportowych, uczciwych pojedynkach, z głośnym wsparciem ze strony poszczególnych grup i obserwatorów. Przy aplauzie widzów zawodnicy przyjmowali uderzenia. Wspólny, harmonijny nastrój charakteryzował ducha tego wieczoru. Dyplomy, kilka urazów tu i tam oraz nieopisane wrażenia sprawiły, że ten dzień pozostał niezapomniany.

Der Nibelungen ring narodzili się.

Pięć lat później, 13 października 2018 roku, Kampf der Nibelungenjak co roku bije wszystkie rekordy popularności. Po spełnieniu wszelkich wymogów, ponad 800 osób uczestniczy w szóstym wydarzeniu Nibelungenrings we wschodniej Saksonii, w gminie Ostritz. Są wśród nich osoby wspierające zespółKdN, sympatycy idei KdN, zawodnicy z różnych państw i widzowie, którzy z niecierpliwością oczekują pierwszego gongu Kampf der Nibelungen 2018.

Pod dachem hali stoi ring, wokół którego będzie dziać się wszystko w ten weekend. Podczas gdy pierwsi zawodnicy bandażują ręce i rozgrzewają się, zaczyna się przemówienie organizatora i tradycyjne uderzenia gongu oznaczającego otwarcie dzisiejszego wieczoru. Przy głośnym aplauzie pierwsi zawodnicy wychodzą na ring

Zawodnicy z Niemiec, Austrii, Francji, Czech, Bułgarii, Ukrainy i Grecji chcą rywalizować w uczciwym pojedynku w boksie, K1, MuayThai i MMA. Następuje 20 profesjonalnych walk, które są ekscytujące od pierwszego do ostatniego gongu.

Drużyna KdN również wystawiła swojego zawodnika przeciwko bardzo silnemu zawodnikowi z Czech. Po 4 rundach profesjonalnego meczu bokserskiego decyzją wygrał nasz zawodnik.

Tymczasem w przyległej hali znajduje się grill, jak i kuchnia polowa. Bogata oferta żywności przyćmiła swym rozmachem poprzednie edycje gali. Od zupy przez potrawy z grilla i hamburgery do kuchni polowej Wardon z gulaszami, sałatkami, koktajlami i bogatym wyborem ciast, każdy znajdzie coś dla siebie.

Główne wydarzenie KdNstało się dużym projektem społecznościowym i wydarzeniem, które trzeba koniecznie zobaczyć. Z dala od dyskryminacji i politycznych represji, sport jest najważniejszy i pozwala każdemu patriocie i nacjonaliście zaprezentować swoje umiejętności na profesjonalnejgali.

Nawet jeśli tylko jeden z dwóch wojowników nosi medal, nasz ring zawsze pozostawia dwóch zwycięzców; zdolnych do obrony, sumiennych i opanowanych. Nie chodzi o to, by być najlepszym lub ciężko ranić przeciwnika. Jedyne, co można zrobić, to dowiedzieć się, czy ciało i umysł są wystarczająco wytrenowane, aby sprostać wyzwaniu.

Z gali 2018 wyciągamy absolutnie pozytywne wnioski i czekamy na następne lata.

Drużyna Kampf der Nibelungen dziękuje wszystkim zawodnikom, osobom, które pomagały w przygotowaniu gali oraz widzom. Dzięki Wam możliwe jest organizowanie jednego z najlepszych wydarzeń sportów walki na niemieckiej ziemi.

Das KdN-Team

Podziękowania dla grup

WHITE REXWardon Black Legion Wear SF-ExtremesportGruppaof TIWAZ

Galeria z gali:

https://www.facebook.com/KDN2018/posts/717435141952903?__xts__[0]=68.ARAuEzd9bz_xRShazeyNX_aTPz7kNISP4PJS6c5w_KXDkFrvOyRcHM2QMX108_gaC4RS3yA-YKOSSogUQXaAPf1Nh-AsqjKEGWpnSY2Abr02ZTdrOJory2MjZe6Kqk-5l_Ugs78p0EThdE35Y0HlvBsM3CzaPUXNYbUoBtS4PPV05GL5ZcpfJADdSRiTMurVen9-lSijqYRoChmtvZAw514_&__tn__=-R

 

Tłum. Redakcja