Adres:
Adam Busse – student historii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zainteresowany szczególnie II wojną światową, rewolucją konserwatywną, nacjonalizmami europejskimi w XX i XXI wieku, zagadnieniami okołospołecznymi, kulturalnymi oraz muzycznymi.

Artur Chasikowski – grafik „Szurmu”. Interesuje się militariami, mitologią pogan, architekturą, liternictwem, psychologią, przyrodą. Pracuje jako grafik/projektant. Pełni funkcje dowódcy plutonu organizacji paramilitarnej. Skończył studia z zakresu dziennikarstwa, promocji, reklamy i grafiki komputerowej. Należy do stowarzyszenia Wielkopolska Obrona Terytorialna. Udziela się w ramach Projektu Wypad i GLF.

Grzegorz Ćwik – rocznik 1986, z wykształcenia historyk. Warszawiak, nacjonalista, redaktor „Szturmu”, pisze także do „Polityki narodowej”.

Witold Jan Dobrowolski – Podhalanin, nacjonalista, student Studium Europy Wschodniej na Uniwersytecie Warszawskim. Członek redakcji "Szturmu". Publikuje także w kwartalniku „Polityka Narodowa” oraz piśmie „Wszechpolak”.

Tomasz Dryjański - współorganizator Kongresu Narodowo-Społecznego i Nocnej Drogi Krzyżowej szlakiem Chrztu Polski. Publikuje w „Polityce Narodowej”. Poznański i wielkopolski regionalista. Interesuje się problematyką miejską i transportem publicznym. Pasjonat górskich wędrówek i boksu. Straight edge.

Miłosz Jezierski – ukończył historię na Uniwersytecie w Białymstoku, były członek MW, obecnie pracuje w Sztokholmie – jako asystent w kancelarii prawnej zajmującej się prawem pracy. Zainteresowania: historia, rekonstrukcja historyczna, głównie średniowiecze, nowoczesne ideologie, technologie przyszłości i ich wpływ na kształtowanie się społeczeństw, podróże, sport.

Marek Kubiński – rocznik 1999, aktualnie uczy się w liceum. Katolicki tradycjonalista, monarchista, regionalista. Interesuje się filozofią (z naciskiem na idealizm), historiozofią i literaturą. W wolnych chwilach jeździ konno.

Marta Niemczyk – Łodzianka we Wrocławiu, studentka, przyszła pani psycholog (nie psycholożka). Od 2013 roku związana z lokalną inicjatywą Narodowa Łódź, wicenaczelna portalu narodowalodz.pl. Wśród zainteresowań: udział kobiet w polskim nacjonalizmie, regionalizm, trzeci sektor (NGO) i ochrona środowiska naturalnego.

Patryk Paweł Płokita – ukończył historię i wiedzę o społeczeństwie (specjalizacja nauczycielska) na UMCS (licencjat i magisterium), Działał w Narodowym Radomiu. Obecnie zajmuje się projektem „Based On A True Story”, który wiąże się z rapem, beatboxem i historią. Od drugiej klasy liceum pisze poezje. Do obszarów zainteresowań intelektualnych zaliczyć można: szeroko pojętą socjologię, psychologię i historię.

Jakub Siemiątkowski – redaktor naczelny „Polityki Narodowej”, Wszechpolak, Warszawiak.

Kacper Sikora – absolwent stosunków międzynarodowych na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz Wyższej Szkole Administracji w Bielsku-Białej, magister z logistyki i biznesu międzynarodowego, licencjat ze studiów europejskich. Członek Młodzieży Wszechposkiej. Interesuje się historią, doktrynami politycznymi, stosunkami międzynarodowymi, kulturą, muzyką – w szczególności folkiem.

Michał Szymański – studiuje na Wydziale Prawa i Administracji UJ. Określa się paneuropejskim tradycjonalistą. Pisał dla „Polityki Narodowej”, „Wszechpolaka”, narodowcy.net i okazjonalnie dla kierunki.info.pl, konserwatyzm.pl, legitymizm.org.

Bogusław Wagner – aktywista społeczno-polityczny z naciskiem na sprawy socjalne. Wolontariusz, honorowy krwiodawca. Działa w NGO na rzecz społeczności lokalnej. Wśród wielu zainteresowań: ruch spółdzielczy, ekonomia społeczna.

Michał Walkowski – Nacjonalista. Obecny redaktor naczelny "Szturmu". Student filozofii na Uniwersytecie Gdańskim. Zainteresowany dziedziną swych studiów. W sposób szczególny kwestiami transhumanizmu, mesjanizmu, ideologii. Ponadto ciekawi go teoria (w przyszłości może i praktyka) spółdzielczości.

Leon Zawada (nom de guerre, prawdziwe nazwisko nieznane) – mieszkający w Warszawie student prawa. Pochodzi znad morzą. Do jego najważniejszych zainteresowań należą: estetyka, futuryzm, awangarda w sztuce i nacjonalizm alternatywny.Dodatkowe informacje:
 „Szturm” to narodowo-radykalny miesięcznik internetowy, tworzony przez ludzi wywodzących się z różnych środowisk nacjonalistycznych.
Łączy nas przekonanie, że kreowanie nowoczesnego nacjonalizmu poprzez samo tylko sentymentalne odwoływanie się do historii obozu narodowego nie spełnia wymagań jakie stawiają przed nami dzisiejsze czasy. Dzielimy wspólne idee – sprzeciw wobec różnej maści imperializmów oraz materialistycznej tyranii zarówno kapitalizmu, jak i kolektywizmu. Na łamach „Szturmu” proponujemy radykalną społecznie wizję Polski i Europy. Jesteśmy idealistami. Pragniemy tworzyć idee i poprzez czyn wcielać je w życie. Z radością patrzymy więc na wszelkie przejawy idealizmu, które łamią ponowoczesną konwencję bezcelowości wszelkiego namysłu i działania.
„Szturm” będzie ukazywał się pod koniec każdego miesiąca. Zachęcamy do współpracy oraz propagowania naszego pisma wszelkimi możliwymi kanałami.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.